Titles you rated
October SkyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Amazing GraceRated ★ 3.0
TransamericaRated ★ 3.0
The ExpressRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
It Happened One NightRated ★ 3.0
HawkingRated ★ 3.0
MiracleRated ★ 2.0- Jakob the LiarRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The Power of OneRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0