Movies
Ratings
29
ContactRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
King of TriadsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
A Guide To Recognizing Your SaintsRated ★ 3.0
CasperRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0