Movies
Ratings
114
I Am LegendRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0