Movies
Ratings
125
The IslandRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0