Movies
Ratings
130
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The Final CountdownRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
In the Line of FireRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0