Series
Ratings
280
Missing YouRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
Death and Other DetailsRated ★ 2.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Agatha All AlongRated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5