Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0