Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Kamen Rider GavvRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Kamen Rider GeatsRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5