Titles you rated
Worst WomanRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0- Grandmother's FlowerRated ★ 5.0
- Goodbye, PyeongyangRated ★ 5.0
- Turn It Up To 11Rated ★ 3.0
- RepatriationRated ★ 5.0
- 2 DoorsRated ★ 3.0
Action BoysRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 5.0