Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
1408Rated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0