Movies
Ratings
973
MissingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5