Titles you rated
The InternRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0