Series
Ratings
101
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0- JealousyRated ★ 5.0
- The Final MatchRated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
MRated ★ 2.5- Star in My HeartRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
- Flames of DesireRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0