Titles you rated
SoulRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.0
Genkai in a Black CompanyRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5