Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0