Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5