Movies
Ratings
292
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0