Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
BossRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5