Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0