Series
Ratings
517
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Bloody FlowerRated ★ 2.5
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Fallout Season 2Rated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 0.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 3.5
The PaperRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.5