Series
Ratings
17
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Shichinin no HishoRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 5.0
Residential ComplexRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0