Movies
Ratings
704
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
SHOWTIME7Rated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0