Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5