Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5