Series
Ratings
155
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Society GameRated ★ 3.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- 커플팰리스Rated ★ 4.0