Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5