Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5