Movies
Ratings
284
After LifeRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5