Movies
Ratings
68
AvatarRated ★ 5.0
BelovedRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 1.0
House of DRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 1.0
Blue StreakRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0