Movies
Ratings
324
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Batman & RobinRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0