Series
Ratings
39
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0