Titles you rated
Taxi 2Rated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The NetRated ★ 3.5
FilthRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5