Titles you rated
PianoRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0