Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
 - Soul EaterRated ★ 3.5
 - 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
 
HeroesRated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
 - Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 4.0
 - Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
 
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.5- Powerpuff Girls ZRated ★ 4.0
 
Codename: Kids Next DoorRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 2.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0