Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5