Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0