Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Wedding PlannerRated ★ 2.5- Bride of ChuckyRated ★ 1.0
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 1.5
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5