Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Country PrincessRated ★ 3.0
- 낮의 목욕탕과 술Rated ★ 3.0
- Mother's SeaRated ★ 4.5
HeavenRated ★ 3.0- BEAUTY AND THE FELLOWRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- 貴族探偵Rated ★ 3.5
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- 黒い十人の女Rated ★ 3.5
Byplayers Season 1Rated ★ 3.0