Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 2.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Awkward.Rated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5