Movies
Ratings
108
BeastlyRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5