Movies
Ratings
339
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Let's Go to PrisonRated ★ 4.0
TakersRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 2.5