Movies
Ratings
261
ClickRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
HerbRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Iron WillRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0