Series
Ratings
31
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Thousandth ManRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0