Movies
Ratings
1742
Civil WarRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0