Movies
Ratings
171
What a Girl WantsRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0