Movies
Ratings
52
Men in BlackRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0