Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0