Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0