Titles you rated
CocoRated ★ 3.0
AlohaRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
A Late QuartetRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5