Movies
Ratings
424
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AlienRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0